Zarezerwuj teraz, zapłać później - anuluj bezpłatnie do 72h przed przyjazdem.

Zwiedzanie

Odkryj piękno nadmorskich miast

Zwiedzanie

Odkryj piękno nadmorskich miast

Zwiedzanie

Odkryj piękno nadmorskich miast

Metropolia Trójmiejska

Gdynia Gdańsk Sopot

Sierra Golf Resort znajduje się w pobliżu Gdańska, Gdyni i Sopotu – znanych pod wspólną nazwą Trójmiasto. Każde z miast ma swój niepowtarzalny charakter. Wszystkie leżą nad Bałtykiem, który każdego lata przyciąga turystów z całego świata. Gdańsk znany jest ze swojej bogatej historii, muzeów, pięknego starego miasta i rozległych plaż. W Sopocie możesz odwiedzić najdłuższe molo w Europie a także ulicę Monte Cassino znaną z życia nocnego – wielu klubów, restauracji i pubów. Gdynia to młode miasto, które urzeka malowniczymi klifami. Jego centrum jest położone w pobliżu portu i plaży, przez co możesz poczuć się jak w polskim Miami.

Odkryj
tęniący życiem Gdańsk

Gdańsk to miasto z bardzo długą historią. Definitywnie wymaga czegoś więcej niż tylko szybkiej wizyty. Możesz podziwiać niesamowite widoki z wieży największego ceglanego kościoła w Europie. Koniecznie powinieneś odiwedzić stare miasto. Jest ono pełne restauracji, kawiarni i pubów, jest także najlepszym miejscem do kupienia tradycyjnych pamiętek takich jak srebrna biżuteria z bursztynem.

Zrelaksuj się

w Sopocie

Jest to najbardziej luksusowe nadmorskie miasto w Polsce. Z najdłuższego molo w europie możesz rozkoszować się orzeźwiającą bryzą i dźwiękami mew. Na brzegu znajdują się luksosowe hotele, parki, restauracje i rozległe złociste plaże. To miejsce, które powinieneś odiwedzić jeżeli zależy Ci na komfortowym pobycie.

Szaleństwo zakupowe w Gdyni

Najmłodsze z trójmiejskich miast szczycące się bogactwem modernistycznej architektury. Znana jako najbardziej słoneczne miejsce w Polsce. Gdynia oferuje nadmorskie spacery, świetne puby, restauracje, centrum miasta położone w okolicy plaży i niezliczoną ilość sklepów z najlepszej jakości produktami.

Specjalne oferty & nowości

Zostaw nam swój adres email, aby otrzymywać na bieżąco promocje i ważne informacje o Sierra Golf Resort.

Czy jesteś gotowy zaplanować pobyt
w Sierra?