Zarezerwuj teraz, zapłać później - anuluj bezpłatnie do 72h przed przyjazdem.

Sierra Golf Resort

Relaks z dala od zgiełku miasta.

Sierra to miejsce nie tylko dla golfistów. Resort otoczony jest wieloma hektarami pola golfowego i parku krajobrazowego. Jest to idealne miejsce na relaksujący pobyt, który pozwoli odpocząć wsłuchując się w szum drzew i śpiew ptaków. Poniżej znajdziesz opis atrakcji, z których będziesz mógł korzystać podczas Twojego pobytu.

Zakwaterowanie w bungalowach

Każdy bungalow posiada 4 wejścia do 4 niezależnych dwuosobowych pokoi. Każdy pokój jest klimatyzowany, ma swoją łazienkę i taras.

Basen

Dzięki podgrzewanej wodzie można korzystać z niego już wczesną wiosną. Latem potrafi uratować od palących promieni słońca.

Sauna

Miejsce idealne na wiosnę i jesień. Potrafi odprężyć po całym dniu aktywności.

Restauracja

Kilka minut spaceru dzieli bungalowy od domu klubowego w którym znajduje się restauracja. Dania z całego świata zachęcają do spędzenia w niej dłuższej chwili.

Bar

Szeroki wybór napojów i alkoholi dopełnia smakołyki, które serwuje restauracja. Niesie też ratunek podczas upalnego dnia.

Rowery

Ścieżki rowerowe otaczają cały resort. Od Ciebie zależy czy wybierzesz proste asfaltowe drogi, czy kręte i górzyste ścieżki przez lasy.

Spacery i bieganie

Ścieżki w parku krajobrazowym są idealnym miejscem na długie spacery lub jogging.

Paddle tenis

Zmierz się ze swoimi przyjaciółmi na korcie!

Play room

Planszówki, piłkarzyki, poker czy bilard?
Co lubisz najbardziej?

Golf

Jeżeli chcesz spróbować swojej przygody z tym sportem, wynajmij kije i spróbuj wystrzelić kilka piłek. To tylko wydaje się łatwe!

Skorzystaj z panelu rezerwacyjnego w górnej części strony i sprawdź wolne terminy