Trójmiasto

Witamy w Trójmieście

Trójmiasto to region, w którym bezludne plaże, malownicze klify i piaszczyste wydmy spotykają żywe światła Aglomeracji Trójmiejskiej – połączenie tysiącletniej historii i współczesnej świetności. Gdańsk, Gdynia i Sopot – zwane Trójmiastem położone jest w północnej części kraju i na południowym brzegu Morza Bałtyckiego.
Różnorodne, gościnne i fascynujące – przyjdź i odkryj siebie!

Odkryj Gdańsk

Jeśli chcesz poczuć atmosferę starego miasta portowego z wąskimi uliczkami i wyjątkową architekturą lub odpocząć w cieniu Kościoła Mariackiego, największego gotyckiego ceglanego kościoła w Europie zaparaszamy na starówkę!

Bursztyn

Współczesny Szlak Bursztynowy to podróż przez wieki tradycji, która odcisnęła swoje piętno na Pomorzu. Współcześni artyści szczególnie lubią ten wdzięczny materiał. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie… eleganckie produkty z najlepszymi markami i sklepami z pamiątkami ukrytymi w uroczych zakątkach starych bram i brukowanych uliczek, a także ekskluzywne galerie bursztynu, które przyciągną uwagę wszystkich.

Sopot…stolica relaksu

Ciesząc się świeżą morską bryzą z szumem mew i fal delikatnie uderzających o brzeg obok najdłuższego drewnianego molo w Europie… brzmi idealnie? Nie ma lepszego miejsca na letni wypoczynek niż Sopot , który oprócz przepięknej plaży zaskoczy Cię niezliczoną ilością fantastycznych restauracji oraz barów i restauracji jako propozycja na wieczór.

Gdynia – stolica shoppingu

Zaledwie kilka minut drogi od Sopotu znajdziesz młode miasto z wyjątkową trasą nowoczesnej architektury. To Gdynia – znana jako najbardziej słoneczne miejsce w Polsce.
Gdynia nazywana jest stolicą polskiego shooping, ponieważ właśnie tam znajdziesz najnowsze kolekcje światowej sławy projektantów w nowoczesnych centrach handlowych o dużych powierzchniach, a także małe urocze sklepy z regionalnymi produktami ludowymi.

Biuro sprzedaży

SIERRA GOLF RESORT Sp. z o.o.

Pętkowice

84-200 Wejherowo

Wszelkie prawa zastrzeżone dla: Sierra Golf Resort

Projekt i wykonanie: LemonMind.com