Sierra Golf Club to nowoczesny i profesjonalny obiekt sportowy z 18 dołkowym polem golfowym klasy mistrzowskiej (72 par) oraz Akademia Golfa na którą składa się treningowe 9 dołków oraz driving range (26 osłoniętych od deszczu stanowisk), putting, chipping i pitching green.

Pole golfowe jest położone w niezwykłym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bardzo dobrze skomunikowane (lotnisko w Gdańsku, autostrada A1, terminal promowy w Gdyni).

Parkowy charakter pola zachwyca każdego swoim pięknem i feerią barw o każdej porze roku. Golfiści natomiast doceniają trudny charakter pola z szybkimi greenami, zróżnicowanym terenem, z licznymi stawami i strumykami.

Dzięki ogromnej pracy i staraniom najlepszych greenkiperów Sierra Golf Club jest polem golfowym na światowym poziomie.  To tu odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe w najpiękniejszej z dyscyplin sportu – golfa:

  • Kwalifikacje do Omega Golf Tournament
  • European Senior Men’s Team Championship by BMW 2014
  • European Senior Women’s Team Championship 2016
  • Profesional League pro Golf Tour LOTOS Polish Open 2015 (transmitowanego na żywo w TVP Sport)

Sierra Golf Club świetnie sprawdza się też jako miejsce imprez i spotkań biznesowych. Bogata infrastruktura, ogromne możliwości aranżacji, bezpieczeństwo oraz otoczenie pięknej przyrody uczynią każdy event niezwykłym i niezapomnianym przeżyciem. Imprezy organizowane w Sierra Golf Club zapadają głęboko w pamięci jako te najlepsze!

Spotkajmy się w Sierra Golf Club – do zobaczenia!