Długie par 4 z bunkrem po lewej stronie fairway'u, umieszczonym 100m od green'u. Green lekko powyżej fairway'u obwarowany trzema bunkrami. Prosty i długi drive otwiera drogę na green. Uważaj na głęboki bunkier po lewej stronie. 
Szczegóły
Po prawej niewielki bunkier oddalony 120 metrów od green'u jest przeszkodą wyłącznie dla graczy uderzających daleko. Green z dwoma bunkrami po prawej i lewej stronie. Jeśli uderzasz daleko, graj na lewą stronę fairway'u, jeśli krótko, to na prawą stronę fairway'u. Prosty i długi drive otwiera drogę na green. 
Szczegóły
Fairway zakręca na 100 metrach nieznacznie w prawo. Green z jednym, ale dosyć głębokim małym bunkrem. Jeśli grasz krótko, to lepiej wybierz lewą stronę fairway'u. 
Szczegóły
Krótkie par 3 z dużym green'em obwarowanym trzema bunkrami. Trzymaj się z dala od lewego bunkra, który należy do najgłębszych na polu. 
Szczegóły
Teren poza granicą pola po lewej stronie wzdłuż całego dołka. Duży green z dwoma głębokimi bunkrami utrudniającymi grę na skróty. Grając krótko i bezpiecznie masz dużą szansę na dobry wynik na tym dołku. 
Szczegóły
Dużego dwupoziomowego green'u przed śmiałymi graczami strzegą oddalone o 60 metrów po lewej i prawej stronie fairway'a dwa bunkry. Jeśli naprawdę uderzasz daleko, próbuj atakować green drugim uderzeniem. 
Szczegóły
Najdłuższe  par 4 na polu. Zakręcający w połowie i opadający w prawą stronę fairway z dwoma bunkrami "łapaczami" na zakręcie oraz green z bunkrem po lewej stronie. 
Szczegóły
Szeroki fairway z dwoma głębokimi bunkrami po lewej stronie 110 metrów od green'u. Dodatkowym utrudnieniem jest teren poza granicą pola po lewej stronie green'u. Celuj na prawą stronę fairway'u. Próba gry na skróty może się skończyć w bunkrach. 
Szczegóły
Krótkie par 3 z dużym green'em obwarowanym dwoma głębokimi bunkrami z lewej i jednym płytkim z prawej strony green'u. Na pozór łatwy dołek, pod warunkiem, iż piłka nie leży z lewej strony green'u. 
Szczegóły
Krótkie par 5 zakręcające najpierw w prawo, następnie w lewo, lekko pod górkę, z dwoma bunkrami po lewej i prawej stronie fairway'u. Duży wyniesiony ponad fairway green chronią dwa małe, lecz głębokie bunkry z lewej strony i nieco większy z prawej. Jeśli uderzasz daleko, graj ponad górką z prawej strony fairway'u. 
Szczegóły
Niewielki, lecz głęboki bunkier po lewej stronie fairway'u. Stromo opadające zbocze w kierunku wody jak i najgłębszy na polu bunkier najczęściej grzebią szansę na dobry wynik. 
Szczegóły
Najłatwiejsze par 3 na polu. Tee położone nieco wyżej od green'u, którego strzegą dwa bunkry. 
Szczegóły
Dwa bunkry po lewej stronie fairway'u 120 i 100 metrów przed green'em. Green dwupoziomowy, który chronią trzy płytkie bunkry. Aby mieć otwartą drogę na green graj na lewą stronę fairway'u, uważaj jednak na bunkry. 
Szczegóły
Nieco niżej położony green z dwoma głębokimi bunkrami po prawej i lewej stronie oraz stromo opadającą skarpą za dołkiem. Jeśli chcesz uzyskać dobry wynik na tym dołku, istotne byś dobrał odpowiedni kij przy uderzeniu na green. 
Szczegóły
Szeroki fairway zwężający się przed green'em z bunkrem po prawej stronie 120 metrów od dołka. Jeden z tych dołków, na którym lepiej zagrać z tee iron'em. Graj na prawą stronę, uważaj jednak na bunkier. 
Szczegóły
Długi dołek par 3 z wodą przed tee, z lewej strony oraz tuż przed green'em. Dodatkowym utrudnieniem jest bunkier wzdłuż prawej strony rozciągający się aż za green. Celuj na prawo i graj ten dołek jak par 4. Bogey na tym dołku to naprawdę dobry wynik. 
Szczegóły
Dużego green'u strzegą trzy bunkry: przed, po prawej stronie oraz za green'em. Celuj na lewo, lepiej zagrać krótko i bezpiecznie, z tee. Kolejne uderzenie również lepiej zagrać krótko i bezpiecznie, gdy będziesz miał już otwartą drogę na green, możesz atakować. 
Szczegóły
Duży green powyżej fairway'u z bunkrami po prawej i po lewej stronie. Jeśli uderzasz naprawdę daleko, graj przez wodę, jeśli krótko, umieść piłkę przed wodą, skąd zostanie ci średni iron na green. 
Szczegóły