Szanowni Państwo,

W dzisiejszych czasach poczucie bezpieczeństwa i prywatności jest priorytetem dla każdego organizatora imprez firmowych. W Sierra Golf Club znajdą Państwo oazę spokoju oraz harmonii.

Z dala od tłumów, w bezpiecznym i dyskretnym otoczeniu jesteśmy dumni, mogąc zorganizować turniej pod wymagania Klienta, czy dostosować program imprezy pod konkretny scenariusz. Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją turnieju, sponsoringiem turniejów lub eventów prosimy o kontakt – spełnimy Państwa życzenia.


akademiaKompleks Sierra Golf to nie tylko światowej klasy obiekt sportowy jakim jest 82-hektarowe pole golfowe wraz z luksusowym Domem Klubowym, przytulną i wartą polecenia restauracją z autorską pyszną kuchnią, ale również nowo wybudowane apartamenty. To wszystko składa na się na idealne miejsce na organizację parodniowych imprez integracyjnych tak sportowych, jak i biznesowych

Propozycja spotkań obejmuje również czas zimowy, w przepięknej, zimowej scenerii Sierra Golf Club zorganizujemy spotkanie świąteczne bądź imprezę integracyjną dla Państwa Pracowników.


Nasz obiekt jest chroniony przez całą dobę.

Jeżeli chcą Państwo zorganizować własny turniej z nazwą sponsora w tytule imprezy – jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Format turnieju uzależnimy od Państwa potrzeb a dla Wszystkich gości VIP nie będących uczestnikami turnieju, zorganizujemy Sierra Golf Academy. Wszystko w oparciu o catering, konkursy podczas Sierra Golf Academy oraz rywalizację golfową na najwyższym poziomie.


Imprezy integracyjne, spotkania przyjaciół, firmowe akademie, spotkania biznesowe – idealnie…

Dla Wszystkich, którzy chcą zasmakować gry w golfa, proponujemy słynne już Sierra Golf Academy
Nic bardziej nie sprzyja interesom, niż swobodne relacje biznesowe podczas golfowej rundy. Sierra Golf Academy, mogące liczyć od 5 do 120 osób, skupiają się na propagowaniu golfa wśród pracowników, kadr managerskich i zarządzających – zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Sierra Golf Academy są prowadzone pod okiem profesjonalistów.

Jeżeli chcesz rozpocząć od imprezy integracyjnej dla swoich pracowników, nie ma nic lepszego niż Sierra Golf Academy. Czas trwania imprezy uzależniany jest od potrzeb organizatorów, gdyż do wszystkich Sierra Golf Club podchodzi indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu
Bartosz Chyrek
tel 690 999 354
mail. bartosz.chyrek@sierragolf.pl