Arrival 22 Jul'19 Monday
Departure 23 Jul'19 Tuesday
Adults 1    
Childs 0    

Studio

38 m² 2 pojedyncze max 2 Wi-Fi LCD TV
Opis pokoju
Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym oraz z łazienki z kabiną prysznicową. Do dyspozycji gości jest również ogród bądź balkon z widokiem na pole golfowe.
Wyposażenie: 2 łóżka pojedyncze z możliwością łączenia, fotel, szafa/garderoba, LCD TV, aneks kuchenny wraz z drobnym sprzętem kuchennym, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka, część jadalna, stół i krzesła.
Budzenie na życzenie.

Price /stay

Book now

1 Bedroom Apartment

46 m² 2 pojedyncze, 1 sofa max 4 Wi-Fi LCD TV
Opis pokoju
Jest to przestronny apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, sypialni dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością łączenia oraz komfortowej łazienki. Do dyspozycji gości jest również ogród bądź balkon przynależący do apartamentu. Wyposażenie: część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, 2 pojedyncze łóżka z możliwością łączenia, szafa/garderoba, telewizor LCD, aneks kuchenny wraz z drobnym sprzętem kuchennym, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka, część jadalna, stół i krzesła.
Budzenie na życzenie.

Price /stay

Book now

2 Bedroom Apartment

65 m² 1 podwójne, 1 pojedyncze, 1 sofa max 5 Wi-Fi LCD TV
Opis pokoju
Jest to przestronny i komfortowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą oraz 2 sypialni z dużym łóżkiem podwójnym i pojedynczym oraz komfortowej łazienki. Do dyspozycji gości jest również ogród bądź taras.
Wyposażenie: część wypoczynkowa, sofa, szafa/garderoba, prysznic, łazienka, LCD TV, aneks kuchenny wyposażony w drobny sprzęt kuchenny, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka, część jadalna.

Price /stay

Book now

Junior Executive Apartment

59 m² 1 podwójne, 1 sofa max 4 Wi-Fi LCD TV
Opis pokoju
Komfortowy II poziomowy apartament na poddaszu, składający się z przestronnego pokoju z rozkładaną sofą połączonego z aneksem kuchennym wyposażonym w drobny sprzęt kuchenny oraz z łazienki z kabiną prysznicową na I poziomie, dużej sypialni z podwójnym łóżkiem na II poziomie - antresoli. Do dyspozycji gości jest również balkon z widokiem na pole golfowe.
Wyposażenie: część wypoczynkowa, łóżko podwójne, sofa, szafa/garderoba, LCD TV, aneks kuchenny, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka, część jadalna, stół i krzesła.
Budzenie na życzenie.

Price /stay

Book now

Executive Apartment

57 m² 2 podwójne, 1 pojedyncze, 1 sofa max 5 Wi-Fi LCD TV
Opis pokoju
Jest to komfortowy dwupoziomowy apartament znajdujący się na poddaszu.
Na I poziomie znajdują się: salon, z rozkładaną sofą połączony z aneksem kuchennym, sypialnia z dużym podwójnym łóżkiem, oraz łazienka z kabiną prysznicową. Na II poziomie - antresoli jest sypialnia podwójnym i pojedynczym łóżkiem.
Do dyspozycji gości jest również duży taras.
Wyposażenie: część wypoczynkowa, 2 x łóżka podwójne, 1 łóżko pojedyncze, sofa, szafa/garderoba, LCD TV, aneks kuchenny wyposażony w drobny sprzęt kuchenny, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka, część jadalna stół i krzesła.
Budzenie na życzenie.

Price /stay

Book now

Master Apartment

78 m² 3 podwójne, 1 pojedyncze, 1 sofa max 7 Wi-Fi LCD TV
Opis pokoju
Jest to komfortowy dwupoziomowy apartament znajdujący się na poddaszu.
Na I poziomie znajdują się: salon, z rozkładaną sofą połączony z aneksem kuchennym, 2 sypialnie: pierwsza z dużym podwójnym łóżkiem, druga również z podwójnym łóżkiem oraz łazienka z kabiną prysznicową. Na II poziomie - antresoli jest duża sypialnia z podwójnym łóżkiem. Do dyspozycji gości jest również balkon.
Wyposażenie: część wypoczynkowa, 3x łóżka podwójne i 1 pojedyncze, sofa, szafa/garderoba, LCD TV, aneks kuchenny wraz z drobnym sprzętem kuchennym, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofala, lodówka, zmywarka, część jadalna, stół i krzesła.
Budzenie na życzenie.

Price /stay

Book now

Villa

85 m² 4 pojedyncze, 1 sofa max 6 Wi-Fi LCD TV Basen
Opis pokoju
Jest to komfortowy dwupoziomowy segment znajdujący się na terenie pola golfowego usytuowany w pobliżu bramy wjazdowej z dostępem do zewnętrznego basenu znajdującego się w ogrodzie. NA I poziome znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz łazienka na poddaszy znajdują się dwie sypialnie w każdej znajdują się 2 pojedyncze łóżka z możliwością łączenia oraz łazienka. Wyposażenie: część wypoczynkowa z sofą, szafa/garderoba, LCD TV, aneks kuchenny wraz z drobnym sprzętem kuchennym, mikrofala, lodówka, część jadalna, stół i krzesła.
Budzenie na życzenie.

Price /stay

Book now
 
Close

Enter booker's info

Names:*

E-mail address:*

Phone:*

Dear Guests,
Thank you for making a Reservation in Sierra Apartments.
Your request has been forwarded to the Reception SGC. Reservation must be confirmed via e-mail, Club House Reception Desk will contact with you.

If you have additional questions, please contact:
+48 663 666 620 or sierragolf@sierragof.pl

Thank you,
Sierra Team

I agree to the processing of my personal data for the purpose of providing services by SIERRA GOLF RESORT Sp. z o.o. Pętkowice 84-200 Wejherowo

Book now

Errors found in the form

There is a problem with the form, please check and correct the following: