Festival Golf Cup 2019

Zapraszamy serdecznie do udziału w Turnieju Golfowym „Festival Golf Cup 2019”, który odbędzie się w dniu 27 maja 2019 na gościnnych polach obiektu Sierra Golf Resort w Pętkowicach k. Wejherowa. Turniej adresowany jest do wszystkich pasjonatów tego sportu, osób regularnie grających jak i amatorów, którzy chcieliby nauczyć się gry w golfa.

To już druga edycja „najweselszego” turnieju golfowego w Polsce łączącego świat rozrywki i kultury ze światem sportu i biznesu. Turniej jest zwieńczeniem festiwalu Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Pomysłodawcą turnieju i jego duszą był śp. Tomek Alber – człowiek orkiestra, producent wielu przedsięwzięć kulturalnych, manager artystów i niezwykle wesoły i kochający ludzi człowiek. Chcemy kontynuować pomysł Tomka jednocześnie pamiętając o Nim. W tym roku uczestnicy turnieju powalczą między innymi o puchar im. Tomka Albera.

W turnieju wezmą udział zaproszeni celebryci, artyści estradowi i gwiazdy sportu. Każda z tych osób zostanie Liderem grupy (flighta), do którego w drodze losowania dołączy 3 uczestników, tak aby skompletować 4 osobowe flighty. Zespoły będą rywalizowały ze sobą na pełnym 18-dołkowym polu. Wynik netto całej drużyny to 1/3 sumy. Pozostałe punkty będą do zdobycia w konkursach “Longest Drive” i “Nearest to the Pin” rozgrywanych na ustalonych dołkach. Opcjonalnie rozegrany zostanie jeszcze konkurs “Hole-in-one”.

Po turnieju i emocjach sportowych wszystkich uczestników turnieju zapraszamy na część rozrywkową, bankiet i wiele innych atrakcji.

Zakup biletu uprawnia do uczestnictwa w turnieju. Przygotowaliśmy możliwość zakupu biletów w dwóch wariantach:

Pakiet 1 (cena 450 zł) dla uczestnika grającego w turnieju głównym:
– przerwa kawowa w czasie odprawy oraz “welcome pack” z prezentami
– gra w turnieju głównym (4-osobowy flight)
– lunch na polu golfowym
– wieczorny bankiet z poczęstunkiem
– open bar sponsorski przez cały dzień

Pakiet 2 (cena 250 zł) dla CZŁONKÓW SIERRA GOLF RESORT
– przerwa kawowa w czasie odprawy oraz “welcome pack” z prezentami
– gra w turnieju głównym (4-osobowy flight)
– lunch na polu golfowym
– wieczorny bankiet z poczęstunkiem
– open bar sponsorski przez cały dzień

 

Pakiety uczestnictwa w turnieju nie zawierają noclegu. W przypadku zainteresowania rezerwacją noclegu po turnieju prosimy o kontakt z działem rezerwacji Sierra Golf Resort. Liczba miejsc noclegowych ograniczona.

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie turnieju prosimy o kontakt:
Kamila Pieper
tel. 605050831
email: kamila.pieper@sierragolf.pl

 

Festival Golf Cup 2019