Informacja na sezon 2018

Szanowni Golfiści , Członkowie Sierra Golf Resort

Sezon Golfowy  2018 zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami oficjalne otwarcie Klubu  i Pola po przerwie zimowej  odbędzie się 1 Marca. Już dzisiaj zapraszam wszystkich naszych Członków i gości do gry i rezerwacji tee time-ów w najbliższym sezonie.
Okres zimowy był wytężonym czasem prac remontowych zarówno w Domu Klubowym  jak i  Apartamentach. Wykonaliśmy  również szereg zabiegów  i czynności pielęgnacyjnych na Greenach jak  Fairway –ach, wszystko po to aby jakość gry w 2018 była jeszcze lepsza niż w poprzednich latach, mamy nadzieję że zostanie to przez Państwa zauważone i docenione już podczas pierwszych uderzeń tego sezonu.

Nowością, która czeka na Was już od pierwszego wyjścia na pole jest system rejestracji za pomocą czytnika, który zostanie umieszczony  przed wejściem na dołek  nr 1 .System ten będzie szczelnie  monitorował  ilość GF sprzedanych i  rozegranych na naszym polu, a co za tym idzie pozwoli prowadzić pełne statystyki obłożenia pola w poszczególnych dniach i miesiącach, co w przyszłości pozwoli nam  lepiej zarządzać i planować grą na polu. Zainstalowanie sytemu naturalnie wyeliminuje ewentualne próby wejścia na pole  bez uiszczenia wcześniej  odpowiednich opłat. Jednym z elementów całego systemu jest Domek -Caddy Master, który powstaje  w okolicy bramki wejścia na dołek nr 1 . Będzie to miejsce zarówno do rejestracji gry, a także odbioru i zdawania wózków ręcznych i meleksów .Wszyscy członkowie Sierry zostaną wyposażeni w karty, na które będziemy wczytywać zakupione Green Fee.

Kolejną nowością ,którą w tej chwil tworzymy jest system rezerwacji, który znacznie zautomatyzuje sprzedaż pakietów połączonych z noclegiem jak również pojedynczych GF. O szczegółach będziemy informować w najbliższych tygodniach ,kiedy system już całkowicie powstanie i zostanie uruchomiony.

Już jesienią zeszłego  roku rozpoczęliśmy  budowę II etapu Sierra Golf  Park . Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony www.sierrapark.pl w celu zapoznania się z nowym projektem Sierra Golf Park II . Pogoda pozwala ekipom budowlanym prężnie działać ,czego efekty już dzisiaj można zauważyć .

Okres zimowy to również czas gdzie należy przygotować i wyciągnąć wnioski z  dotychczasowej strategii działania Firmy i zaplanować najbliższe lata  . W każdym biznesie jest to rzecz naturalna i chyba nie musimy o tym Państwa specjalnie przekonywać.
Również Zarząd Sierry stanął przed wyborem, w którym kierunku pójść, aby Sierra Golf Resort była firmą  przynoszącą  zyski. Posiadając bazę hotelowa dla 120 osób naturalnym kierunkiem jest poszukiwanie gości zarówno na rynku polskim jak  również na pozostałych rynkach europejskich – głownie skandynawskich i  to się dzisiaj dzieje. Promując Sierra Golf Resort, rocznie odwiedza nas coraz większa liczba gości ,którzy nocują w apartamentach , grają na naszym polu, jedzą w naszej restauracji  a co za tym idzie współfinansują działalność  pola . Jednym słowem bez turystów nie jesteśmy w stanie jako firma przeżyć ,dlatego może warto ten fakt zaakceptować .

Na chwilę obecną przy tak relatywnie małej liczbie osób grającej w Polsce w golfa jest to jedyna droga poprowadzenia firmy ,jaką jest Sierra Golf Resort. Zwiększenie sprzedaży Green Fee  dla turystów europejskich nie oznacza faktu, że zabraknie miejsca do gry dla Członków .Wręcz przeciwnie patrząc na historie  obłożenie pola w 2017 roku jest jeszcze wiele wolnych tee- time-ów, do których rezerwacji już dzisiaj serdecznie zachęcamy.

 
Drodzy członkowie

Przygotowując cennik 2018, musieliśmy wziąć pod uwagę rosnące koszt utrzymania pola jak również jakość która Państwu dostarczamy . Wielu z Was w okresie zimowym odwiedziło wiele znakomitych pól na całym świecie i Wie że za dobrą jakoś  pola ( a takim jest Sierra ) trzeba odpowiednio zapłacić .

Mając to wszystko na uwadze postanowiliśmy zmienić cennik i  system pakietów  członkowskich ,który będzie obowiązywał w 2018 roku:

1 ) Zmiennie ulega pojedyncza cena za Green Fee :

  1. W tygodniu od poniedziałek do piątku – koszt 18 dołków GF – 280 PLN
  2. W soboty ,niedzielę i święta -koszt 18 dołków GF -350 PLN

2) Dla członków Sierra przygotowaliśmy następujące rozwiązania

a) Wprowadzamy  roczna opłatę  członkowską Maintiance Fee w wysokości 2000 PLN .W zamian zobowiązujemy się do prowadzenia Państwa HCP , umożliwiamy korzystanie z Driving Range bez opłat, jak również umożliwiamy zakup pakietów wyjść na pole w promocyjnych cenach.

b) Tylko w przypadku członków ,którzy opłacili  M/Fee możliwy jest zakup pakietów wyjść /gier na polu

*Pakiet 10 gier do wykorzystania 7 dni w tygodniu  w roku 2018– 2800 PLN
*Pakiet 20 gier do wykorzystania 7 dni w tygodniu  w roku 2018 – 5400 PLN
*Pakiet 30 gier do wykorzystania 7 dni w tygodniu w roku 2018  – 8000 PLN
*Pakiet 40 gier do wykorzystania 7 dni w tygodniu w roku 2018  – 10500 PLN
*pojedyncze wyjścia na pole  w tygodniu 260 PLN w weekend i święta 325 PLN

Drodzy  członkowie
W przeszłości często spotykaliśmy się z opiniami ,ze Pakiet Gold nie był przez Państwa wykorzystany . Wychodząc na przeciw tym opiniom, stworzyliśmy system gdzie każdy ma dowolność wybrania ilości gier w zależności od swoich możliwości  finansowych jak i czasowych , a płatność została rozłożona w czasie. Dodatkowo w tym roku przy zakupie pakietu gier macie Państwo możliwość korzystania z Driving Range bezpłatnie . Warunkiem powyższego jest zakup M/Fee ,do czego gorąco zachęcam już dzisiaj , tak aby Państwa HCP był aktywny w rozpoczynającym sezonie ,my jako Klub jak również Polski Związek Golfa  potrzebujemy czas aby Państwa aktualizację HCP przeprowadzić.

Jednocześnie chciałbym Państwa poinformować ,że zwiększeniu uległy ceny dla naszych Europejskich parterów z biur turystycznych , jak również ceny dla indywidualnych rezerwacji

Szanowni Członkowie Sierra Golf Resort
Sierra Golf  Resort od lat oferuje najlepszą jakość , ale jak do tej pory jako firma nie może osiągnąć poziomu  dochodowości i tylko dzięki Rodzinie Państwa Siek i ich dofinasowaniu Klub i Pole może funkcjonować , czas to zmienić . Jako Zarząd zdecydowaliśmy się na podjęcie w/w kroków. Wyrażamy jednocześnie nadzieję ,ze zmiany które zostają  wprowadzenie w tym sezonie zostaną przez Państwa zaakceptowane.

                      
 
Szanowni Golfiści

Opłaty proszę kierować przelewem na konto o numerze  ( przypominamy, że od zeszłego roku mamy zmieniony numer konta )
Raiffeisen POLBANK
62 1750 1325 0000 0000 3333 2432
Sierra Golf Resort Sp. z o.o.
Pętkowice
84-200 Wejherowo

W tytule : imię i nazwisko -opłata M/Fee + pakiet gier
 
Z pozdrowieniami i do zobaczenia wkrótce !
W przypadku jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji


Sebastian Magrian
Prezes Zarządu Sierra Golf Resort

Informacja na sezon 2018